Me marihuanë në shesh– arrestohen dy persona në Ferizaj

0
589

Dy persona janë arrestuar në sheshin e Ferizajt, pasi që kishin hedhur një qese me marihuanë.

Nga njësiti policor si dëshmi është konfiskuar substanca narkotike me peshë 1.16 gramë.

Të dyshuarit janë dërguar në stacionin policor dhe pas intervistimit, me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here